Ders Programları(İ.Ö.)

 

 

 

 

                   2012-2013   EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI  II.YARIYIL SOSYAL BİLİMLER (İKİNCİ ÖĞRETİM)

 

GÜN

 

                   

DIŞ TİCARET   

 

   I.SINIF              II.SINIF

 

     BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI       

             

   I.SINIF               II.SINIF

                       

                    HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM              

        

       I.SINIF                II.SINIF          

 

            MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI   

 

   I.SINIF               II.SINIF

 

SAATLER

DERS ADI

 ÖĞR.GÖR

SAL

N O

DERS ADI

 ÖĞR.GÖR

SAL

NO

DERS ADI

 ÖĞR.GÖR

SAL

NO

DERS ADI

 ÖĞR.GÖR

SAL

NO

DERS ADI

 ÖĞR.GÖR

SAL

NO

DERS ADI

 ÖĞR.GÖR

SAL

NO

DERS ADI

 ÖĞR.GÖR

SAL

NO

 

DERS ADI

 ÖĞR.GÖR

SAL

NO

PAZARTESİ

 

 

 

 

 

15.30-16.20

ELEKTRONİK TİCARET

S.DURANLAR

L2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.30-17.20

ELEKTRONİK TİCARET

L2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.30-18.20

TİCARİ MATEMATİK

M.ARDA YILMAZ

 

8

GÜMRÜK MEVZUATI-II

T.R.BÜRÜNGÜZ

3

 

 

YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

M.ÇETİN

2

HALKLA İLİŞKİLER-II

N.AĞIR

7

SİYASAL İLET.SİY.KAMP-II

E.KILIÇASLAN

 

4

 

 

TÜRK VERGİ SİSTEMİ

M.FİLİZ

5

18.30-19.20

TİCARİ MATEMATİK

8

GÜMRÜK MEVZUATI-II

3

EKONOMİ-II

F.YILDIZ

 

10

YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

2

HALKLA İLİŞKİLER-II

 

7

SİYASAL İLET.SİY.KAMP-II

 

4

 

 

TÜRK VERGİ SİSTEMİ

5

19.30-20.20

TİCARİ MATEMATİK

8

GÜMRÜK MEVZUATI-II

3

EKONOMİ-II

10

MES.YAB.DİL-II

Ö.ALADAĞ BAYRAK

2

İLETİŞİM

E.KILIÇASLAN

 

7

H.İLİŞ.ORTAM VE ARAÇ.-II

N.AĞIR

 

4

TİCARİ MATEMATİK

C.DANE

1

TÜRK VERGİ SİSTEMİ

5

20.30-21.20

İŞLETME YÖNETİMİ-II

İ.İYİGÜN

8

KAÇAK.ÖNLEN.VE İZLEN

T.R.BÜRÜNGÜZ

 

3

TİCARİ MATEMATİK

M.ARDA YILMAZ

 

10

MES.YAB.DİL-II

2

İLETİŞİM

7

H.İLİŞ.ORTAM VE ARAÇ.-II

 

4

TİCARİ MATEMATİK

1

FİNANSAL YÖNETİM

F.YILDIZ

5

21.30-22.20

İŞLETME YÖNETİMİ-II

8

KAÇAK.ÖNLEN.VE İZLEN

3

TİCARİ MATEMATİK

10

SEKTÖR UYGULAMA.-II

M.FİLİZ

 

 

 

KONUŞMA SANATI-II

E.KILIÇASLAN

 

4

 

 

FİNANSAL YÖNETİM

5

22.30-23.20

İŞLETME YÖNETİMİ-II

8

 

 

TİCARİ MATEMATİK

10

SEKTÖR UYGULAMA.-II

 

 

 

KONUŞMA SANATI-II

 

4

 

 

 

 

SALI

15.30-16.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.30-17.20

 

 

DIŞ TİCARET İŞL.MUH

M.ÇETİN

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.30-18.20

İŞ VE SOS.GÜV.HUKUKU

Y.AYDIN

 

8

DIŞ TİCARET İŞL.MUH.

3

ÇEVRE KORUMA

E.GÖRGÜN

10

HALKLA İLİŞKİLER

B.SELVİ

2

İŞLETME-II

G.B.DALKIRAN

 

7

REKLAMCILIK UYGULA.

C.METE

 

4

 MUHASEBE-II

F.KESER

1

FİNANSAL YÖNETİM

F.YILDIZ

5

18.30-19.20

İŞ VE SOS.GÜV.HUKUKU

8

DIŞ TİCARET İŞL.MUH.

3

ÇEVRE KORUMA

10

HALKLA İLİŞKİLER

2

İŞLETME-II

 

7

REKLAMCILIK UYGULA.

 

4

 MUHASEBE-II

1

FİNANSAL YÖNETİM

5

19.30-20.20

MAKRO EKONOMİ

G.B.DALKIRAN

 

8

DIŞ TİC.PAKET PROG.

M.ÖZBOLAT

3

KLAVYE TEKNİKLERİ

F.KESER

 

L1

İŞ VE SOS.GÜV.HUKUKU

Y.AYDIN

2

 EKONOMİ-II

F.YILDIZ

 

7

H.İLİŞ.UYG.VE ÖR.OLY.-II

N.AĞIR

 

4

OFİS PROGRAMLARI-II

K.K.GÖNCÜ

 

L3

MALİ TABLOLAR VE ANALİZ

H.ARABACI

5

20.30-21.20

MAKRO EKONOMİ

8

DIŞ TİC.PAKET PROG.

3

KLAVYE TEKNİKLERİ

L1

İŞ VE SOS.GÜV.HUKUKU

2

 EKONOMİ-II

 

7

H.İLİŞ.UYG.VE ÖR.OLY.-II

 

4

OFİS PROGRAMLARI-II

L3

MALİ TABLOLAR VE ANALİZ

5

21.30-22.20

MAKRO EKONOMİ

8

MESLEKİ YAZ.TEKNİK

K.AYDOĞAN

3

TEKNOLOJİ KULLANIMI

B.ÖZBAŞ

 

L1

SEKTÖR UYGULAMA.-II

Y.AYDIN

 

 

 

 

 

OFİS PROGRAMLARI-II

L3

İNŞAAT MUHASEBESİ

H.ARABACI

5

22.30-23.20

 

 

MESLEKİ YAZ.TEKNİK

3

TEKNOLOJİ KULLANIMI

L1

SEKTÖR UYGULAMA.-II

 

 

 

 

 

 

 

İNŞAAT MUHASEBESİ

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÇARŞAMBA

15.30-16.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDYA PLANLAMASI

N.AĞIR

12

 

 

 

 

16.30-17.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDYA PLANLAMASI

 

12

 

 

 

 

17.30-18.20

DIŞ TİCARET İŞLEM.-II

C.METE

 

8

ULUSLAR ARASI İKT.II

D.YÜCEL

3

İŞLETME YÖNETİMİ-II

K.BAYRAK

10

YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

M.ÇETİN

2

HALKLA İLİŞKİLER-II

N.AĞIR

7

İKNA EDİCİ İLETİŞİM-II

E.KILIÇASLAN

 

4

MAKRO EKONOMİ

F.YILDIZ

 

1

MALİ TABLOLAR VE ANALİZ

H.ARABACI

5

18.30-19.20

DIŞ TİCARET İŞLEM.-II

8

ULUSLAR ARASI İKT.II

3

İŞLETME YÖNETİMİ-II

10

YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

2

HALKLA İLİŞKİLER-II

 

7

İKNA EDİCİ İLETİŞİM-II

 

4

MAKRO EKONOMİ

1

MALİ TABLOLAR VE ANALİZ

5

19.30-20.20

DIŞ TİCARET İŞLEM.-II

8

ULUSLAR ARASI İKT.II

3

İŞLETME YÖNETİMİ-II

10

KALİTE YÖNET.SİSTEM.

K.K.GÖNCÜ

2

 

 

H.İLİŞ.UYG.VE ÖR.OLY.-II

N.AĞIR

 

4

MAKRO EKONOMİ

1

İŞ VE SOS.GÜV.HUKUKU

Y.AYDIN

 

5

20.30-21.20

 

 

ULUSLAR ARASI FİNANS

D.YÜCEL

3

 

 

KALİTE YÖNET.SİSTEM

2

TEKNOLOJİ KULLANIMI

M.ARDA YILMAZ

 

L3

H.İLİŞ.UYG.VE ÖR.OLY.-II

 

4

 

 

İŞ VE SOS.GÜV.HUKUKU

 

5

21.30-22.20

 

 

ULUSLAR ARASI FİNANS

3

 

 

 

 

TEKNOLOJİ KULLANIMI

 

L3

 

 

 

 

KALİTE YÖNT.SİSTEMİ

K.K.GÖNCÜ

5

22.30-23.20

 

 

ULUSLAR ARASI FİNANS

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALİTE YÖNT.SİSTEMİ

5

PERŞEMBE

15.30-16.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.30-17.20

 

 

 

 

 

 

DOSYA.VE ARŞİV.

F.KESER

L1

 

 

 

 

 

 

 

 

17.30-18.20

 

 

ULUSLAR ARASI PAZAR

G.B.DALKIRAN

3

İLETİŞİM

N.YILMAZ ERCİN

 

10

DOSYA.VE ARŞİV..

L1

DAVRANIŞ BİLİMLERİ

E.KILIÇASLAN

 

7

BİLGİSAYAR KULLAN.-II

F.ULU

 

L3

TİCARET HUKUKU

M.FİLİZ

 

1

 

 

18.30-19.20

 

 

ULUSLAR ARASI PAZAR

3

İLETİŞİM

10

DOSYA.VE ARŞİV.

L1

DAVRANIŞ BİLİMLERİ

 

7

BİLGİSAYAR KULLAN.-II

 

L3

TİCARET HUKUKU

1

 

 

19.30-20.20

BİLGİ VE İLET.TEKNOLO.

F.ULU

L3

GÜMRÜK VERGİ İŞLEM

S.TARHAN

3

KLAVYE TEKNİKLERİ

F.KESER

L1

MES.YAB.DİL-II

Ö.ALADAĞ BAYRAK

2

DAVRANIŞ BİLİMLERİ

 

7

ARAŞTIRMA PROJESİ

G.B.DALKIRAN

 

4

İLETİŞİM

N.YILMAZ ERCİN

1

MUHASEBE DENETİMİ

M.FİLİZ

 

5

20.30-21.20

BİLGİ VE İLET.TEKNOLO

L3

GÜMRÜK VERGİ İŞLEM

3

KLAVYE TEKNİKLERİ

L1

MES.YAB.DİL-II

2

 

 

ARAŞTIRMA PROJESİ

 

4

İLETİŞİM

1

MUHASEBE DENETİMİ

 

5

21.30-22.20

BİLGİ VE İLET.TEKNOLO

L3

GÜMRÜK VERGİ İŞLEM

3

 

 

 

 

İLETİŞİM HUKUKU

N.YILMAZ ERCİN

 

7

MES.YAB.DİL-IV

A.NALKIRAN

4

 MUHASEBE-II

F.KESER

1

MUHASEBE DENETİMİ

 

5

22.30-23.20

 

 

 

 

 

 

 

 

İLETİŞİM HUKUKU

 

7

MES.YAB.DİL-IV

4

 MUHASEBE-II

1

 

 

CUMA

15.30-16.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.30-17.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİLGİSAYAR KULLAN.-II

F.ULU

 

L3

 

 

 

 

17.30-18.20

 

 

MES.YAB.DİL

K.AYDOĞAN

3

 

 

BİLGİ YÖNETİMİ

F.ULU

L3

 

 

 

 

İŞLETME YÖNETİMİ-II

S.DURANLAR

1

DIŞ TİCARET İŞL.MUHASE

M.ÇETİN

 

5

18.30-19.20

 

 

MES.YAB.DİL

3

 

 

BİLGİ YÖNETİMİ

L3

 

 

 

 

İŞLETME YÖNETİMİ-II

1

DIŞ TİCARET İŞL.MUHASE

 

5

19.30-20.20

 

 

MES.YAB.DİL

K.AYDOĞAN

3

 

 

SEKTÖR UYGULAMA.-II

C.METE

 

 

 

 Bu içerik 09.04.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 3053 kez okundu.