ETSO BAŞKANI KARİYER VE SEKTÖR BULUŞMASINDA KONUŞTU

Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından hazırlanan  ‘’Kariyer ve Sektör Buluşması’’ konferansında konuşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt gençlere hayaller kurmalarını ve bunların peşinden mücadele etmeleri gerektiğini söyledi.

Bu gün (08.11.2017) saat 13:30’da Yüksekokul Turizm Uygulama Merkezi’nde  başlayan konferansta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt Ticaret Odası çalışmaları hakkında bilgiler vererek , kendi ticaret hayatını anlattı.

Zıpkınkurt  ‘’Girişimcilik ruhumu hayallerime borçluyum. Hayallerim sayesinde bugün ki mevkiime geldim. Öğrenci arkadaşlarım sizde hayallerinizin peşinden gidin ve hırsınızı hiç kaybetmeyin. Böylece hedeflerinize ulaşabilirsiniz’’ dedi.

Edirne Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç. Dr. Mustafa Hatipler  Zıpkınkurt’a teşekkür plaketi verirken,  ‘’Edirne’nin itibarlı tüccarlarından birisi ve gerçekten çok yoğun olmasına rağmen okulumuzun teklifini kabul ederek bizi sevindirmiştir. Sizde anlattıklarından yola çıkarak Recep Bey gibi hayallerinizin peşini bırakmayın ve her zaman azimli olun.’’ dedi.

ResimResimResimResimResimResimResimResim

Bu içerik 08.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 277 kez okundu.